kons gazino iş ilanlari tagged posts

diyarbakır gazino iş ilanlari

kons is ilanlari,kons is ilanlari istanbul,kons is ilanlari izmir,kons is ilanlari ankara,kons is ilanlari bursa,kons is ilanlari facebook,kons is ilanlari,kons bayan is ilanlari gazino bar club konak izmir,cesme kons is ilanlari,kons is ilanlari antalya
kons is ilanlari ankara
amerikan konsolosluğu is ilanlari ankara
adana kons is ilanlari
afyon kons is ilanlari
avcilar kons is ilanlari,Kons is ilanlari Gazino is ilanlari,intikoilan Gazino is ilanlari Kons is ilanlari,Gazino is ilani,Kons is ilanlari,Gazino is ilanlari
ankarada kons is ilanlari
aydin kons is ilanlari
ankara bayan kons is ilanlari
antalya bayan kons is ilanlari,kons is ilanlari bursa
bayan kons is ilanlari
bodrum kons is ilanlari
balikesir kons is ilanlari,kons is ilanlari istanbul
kons is ilanlari izmir
kons bayan is ila...

Read More

gazino istanbul is ilanlari

Bursa Kons İşi – İstanbul  Kons İşi – Ankara Kons İşi – Balıkesir Kons İşi – Adana Kons İşi

Türkiye’nin en kaliteli mekanlarında yeme içme ve eğlence sektöründe çalışmak üzere bayan Kons, garson, dansçı aranıyor. Tecrübeli-tecrübesiz bütün bayan başvurular değerlendirilecektir. Günlük olarak ödeme yapılan mekanlarımızda konaklama ve yemek iş veren tarafından karşılanmaktadır.Kons işi için fiziği düzgün, konuşması düzgün ve giyimine özen gösteren bayan arkadaşlar aranmaktadır.

Kons iş ilanlari Gazino iş ilanlari,Gazino iş ilanlari Kons iş ilanlari,Gazino iş ilani,Kons iş ilanlari,Gazino iş ilanlari

Read More

istanbul solist kons iş ilanlari

KONS-HOSTESS-KONSOMATRİS

Güvenilir ve kaliteli gece kulübünde müşterilerin yeme-içmelerine eşlik edecek kons-hostess işinde yüksek ücretle çalışacak 18 yaş üstü bayan arkadaşlar arıyoruz.

BAYAN KONS İŞİ

Güvenilir, nezih, kaliteli mekanlarımızda kons olarak çalışacak 18 yaş üstü düzgün diksiyon ve fiziğe sahip bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. İşletmelerimiz kapsamında çalışanların ücretsiz olarak konaklama ve yeme-içme masrafları karşılanmaktadır. Günlük olarak ödemelerin gerçekleştirildiği işletmelerimizin güvencesinde yüksek ücretli olarak işe başlayabilirsiniz. Ödemeler tatmin edici olup çalışılan mekanlar ve müşteriler seçkindir.

Menajer Halit YUCEL

GSM : 0543 976 46 02

Kons iş ilanlari Gazino iş ilanlari,G...

Read More

istanbul kons gazino is ilanlari

Kons is ilanlari Gazino is ilanlari

Türkiye genelinde 1. sınıf gece kulübü işletmelerinde çalışacak bayan arkadaşlar arıyoruz. Yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet veren kaliteli işletmelerimiz çeşitli pozisyonlarda bayan iş alımı yapacaktır. Konsluk iş ilanı için Türkiye geneli başvurular alınacaktır. Türkiye’nin kaliteli gece kulüplerinde çalışacak 18 yaş üstü fiziği düzgün, diksiyonu düzgün seyahat engeli olmayan bayan kons aranıyor.

Gece Kulübü Hostes İlanı – Kons İlanı – Bayan Konsluk

Kendine güvenen tecrübesiz ya da tecrübeli bayanlar yüksek kazançlarla konsluk işine alınacaktır. Yeme içme ve konaklama işletme tarafından sağlanmaktadır. Çalışılan işin Günlük olarak ödemesi yapılmaktadır.

Menajer Halit  YU...

Read More

istanbul gazino ilanlari

Diyarbakır kons bayanlar iş ilanı için elit kons menajerlik firmamız güvencesiyle şehir dışı gazinolarında çalışacak kons bayanlar aranmaktadır.

Diyarbakır kons bayanlar iş ilanı

elit Menajerlik olarak 24 yıllık büyüme sürecinde uzman ve tecrübeli menejer kadromuzla çalışmak isteyen iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik, tüm problemlerini aşmış bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Günlük 350 400 450 500 TL sabit yevmiye ile şehir dışında konaklamalı çalışacak menajerlik ajansımız bünyesine kons bayanlar istihdam edilecektir.

Diyarbakır kons bayanlar iş ilanı kategorisinde Diyarbakır kons menejerleri arasında yer alan elit menajerlik çatısı altında Türkiye geneli gazino, bar, müzikhol, night club gibi seçkin kons a...

Read More

istanbul kons gazino iş ilanlari

Elit Menajerlik olarak Türkiye’de size bu olanağı sunmaktayız. Türkiye genelinde gece kulübü, gazino ve türkü barlarda yüksek ücretlerle çalışacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:
-19 – 37 yaş arası bayan,
-Adana, Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Aksaray, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Edirne, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Kırşehir, Kütahya, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon, Tokat, Uşak illerinde yüksek güvenlikli, saygın gece kulübü, gazino ve türkü barlarda çalıştırılmak üzere;

* Solist * Oryantal * Dansçı * Kons ve Konsomatris * Hostes * Bayan Garson *

12 ay çalışan alımı vardır...

Read More